28 Eylül 2012 Cuma

28 Eylül - Vizyon Filmleri

Herkese herkese herkese kocamaaaaaaaaaaan merhaba!
Özledim yazmayı,ısınma turlarıyla başlıyorum yavaş yavaş açılıp sizlere tüm havadisleri verme niyetindeyim ama önce günü gelmişken {VİZYON FİLMLERİ} postuyla başlayalım.

*
Eylül ayını geride bırakmaya hazırlanırken beyaz perde 5 yeni filmle bizlere veda ediyor;
  • Yargıç Dredd (Dredd)


Dünyanın Atom Çağı'na girdiği gelecekte insanlar megapollerde yaşamaya başlamıştır ve suça karşı acıması olmayan polis güçleri suçlu potansiyali gördüğü her insanı acımasızca cezalandırmaktadır.  • Roma’ya Sevgilerle (To Rome With Love)


Kızının İtalyan nişanlısıyla tanışmak için ailesiyle Roma'ya gelen Jerry burada Michelangelo’nun babası Giancarlo ile tanışır. Giancarlo’nun çok iyi arya söylediğini fark eden Jerry'nin bundan sonraki görevi Giancarlo’nun tanınmasını sağlayarak kendi kariyerini yeniden canlandırmaktır.  • Rec 3: Diriliş (Rec 3: Genesis)Koldo ve Clara için hayatlarının en önemli günü hayatlarının en korkunç gününe dönüşür.  • Çanakkale Çocukları


Çanakkale Çocukları bir annenin çocuklarını savaştan alma çabasını anlatıyor. Bir anne rüyasında iki oğlunun Çanakkale savaşında birbirini öldürdüğünü görür. Üstelik biri İngiliz diğeri Osmanlı siperindedir. Bunu kocası Kasım bey’le paylaştığında kocası onun delirdiğini düşünür. Ancak evlatlarının tehlikede olduğunu hisseden annenin durmaya niyeti yoktur… Bir annenin yüreğindeki sesin peşine takılarak çıktığı bu yolculuk Çanakkale Savaşının kanlı meydanlarına kadar onu sürükleyecektir… İki ayrı cephe de iki düşman kardeş… Bir anne onları kurtarabilir mi? 


  • N’apcaz Şimdi?


Nalan ve Toygar dillere destan bir aşkla evlenmişlerdir fakat fazla zaman geçmeden bu evlilik bir kabusa dönüşür. Toygar da kaçışı metresi Alev ile yaşadığı yasak aşkta bulur! Bir yandan hayatı kendisine dar eden karısı ve evlilik düzeni diğer yandan, Alev ile olan ilişkisinin açığa çıkma ihtimali Toygar'a sonunu kestiremediği karmaşık planlar yaptıracaktır...
******************************

Herkese iyi h.sonları  .. :)

Kaynak: sinemalar.com , youtubeHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

mavigülücük :) Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea