17 Şubat 2012 Cuma

17 Şubat - Vizyon Filmleri

Selam ! :)
Vizyon geçtiğimiz haftalara nazaran daha sakin bu hafta 3 yeni film bizlere merhaba diyor ,ama beklenen film Fetih 1453 bu haftaki filmler arasında,çok ses getireceğe eminim..
*Fetih 1453 hakkında kapsamlı bir post bu hafta sizlerle olacak ama önce bu haftaki filmleri inceleyelim :
  • Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)
Johnny Blaze, tehlikeli motorsiklet sahnelerinde oynayan bir dublördür. Beklenmedik olaylar sonucu babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satar, ancak bu değiş tokuş onu geceleri ortaya çıkıp intikam alan şeytani ve lânetli bir ruha dönüştürür. Gündüz gözünü budaktan sakınmayan bir gösteri motorsikletçisi olan Johhny, gece vakti, kötülüğün gölgesinde kaçak iblisleri avlayan Hayalet Sürücü olur.
Şeytanın isteklerini yerine getirmek zorunda olan Johnny, kaderiyle yüzleşmeye, üzerindeki laneti ve güçlerini masumları korumak için kullanmaya hazırdır.  • Fetih 1453
Film 1451 yılında Fatih Sultan Mehmet'in fetih planlarının yapıldığı andan başlıyor. Filmde Molla Gürani’yi de yani Fatih’i yetiştiren üstadı ve Fatih Sultan Mehmet'in çocukken aldığı bu eğitim süreçleri de yer alıyor. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmde, gerçek oyuncular da yer alacak.


  • Muppets (The Muppets)
Üç hayranın da yardımıyla Muppet'lar kötü işadamından tiyatrolarını korumaya çalışırlar.**********************************
 Bu haftaki filmlerden Fetih 1453 'ü izlemek istediğimi söylememe gerek yok sanırım :)
*
Herkese iyi h.sonları..

Kaynak:sinemalar.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

mavigülücük :) Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea